• Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy na adaptację dla dzieci rozpoczynających edukację i zabawę z naszym przedszkolem.

Dnia 30.08.2024 r. ( PIĄTEK) na godz. 09:00
    • Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 im.Przyjaciół Stumilowego Lasu w Miastku informuje, że na podstawie Uchwały nr III/ 23/ 2024 z dnia 20 czerwca 2024r.
    • Przedstawiamy Państwu mini poradnik "Adaptacja w przedszkolu" ponieważ wiemy, że pierwsze dni w przedszkolu, są tak samo bardzo stresujące dla dzieci jak i dla ich rodziców. Mamy nadzije, że poniższy artykół ułatwi wkroczenie w świat przedszkolnej społeczności oraz rozwieje wszelkie niepewności.

• Wizyta Pana Policjanta

Dzisiejszego dnia odwiedził nasze przedszkole Pan Policjant . Dzieci miały okazję wejść do radiowozu, utrwalić umiejętności prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Bardzo Dziękujemy za bardzo wesołą wizytę.

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Dzień przedszkolaka to bardzo ważny dzień dla naszej społeczności. Pobyt w przedszkolu odgrywa znaczącą role w życiu małego człowieka. To przedszkole kształtuje jego dojrzałość emocjonalną, umiejętność funkcjonowania w grupie społecznej, oraz kształtuje samodzielność. Dziecko w pierwszych latach rozwija sie intensywnie, a przedszkole jest świetnym miejscem by kształcić możliwości fizyczne, intelektualne i społeczne.

• NOWY PROGRAM

Drodzy Rodzice nasze przedszkole włączyło się w nowy program edukacyjny dla grup najstarszych przedszkolaków "Przyjaciele Zippiego". Program ma na celu rozwijanie umiejętności emocjonalnych dzieci w młodym wieku. Poniżej przesyłamy linki do szczegółowego zapoznania się z programem.

• PIERWSZE WYJŚCIA MALUSZKÓW

Maluchy z grupy Kangurków wiedzą jak ważne jest korzystanie z zabaw na świeżym powietrzu. Poznali zasady korzystania z urządzeń i zasad bezpieczeństwa. Radość była wielka kiedy mogli pobawić się na upragnionym placu zabaw

Maluchy z grupy Króliczków wiedzą jak ważne jest korzystanie z zabaw na świeżym powietrzu.

• Zajęcia Sportowe z "Drużyną Kangura"

Szanowni Rodzice,

W dniu 8-go września w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia pokazowe „Drużyny Kangura”.

W roku przedszkolnym 2023/2024 zapisy na zajęcia „Drużyny Kangura” odbywają się tylko online.

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Programie Zajęć Drużyny Kangura od PRZEDSZKOLIADA.PL.

Zapisy odbywają się na www.przedszkoliada.pl/zapisy. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Uczestnictwo w programie zajęć Drużyny Kangura wynosi 60 zł/miesięcznie, płatne z góry, do 10-go dnia miesiąca.

Zajęcia Drużyny Kangura będą odbywały się w każdy wtorek , b.r. o godz. 14:30

Wszelkie informacje otrzymają Państwo drogą mejlową, po zapisaniu dziecka.

Zapraszamy w Aktywną Podróż po Powerkuli z Kangurem i jego Zwierzo-Przyjaciółmi.

HURA! HURA! DRUŻYNA KANGURA!

Z pozdrowieniami,
          Mateusz Jakimowicz

• ZEBRANIE Z RODZICAMI 06.09. GODZ.16

Drodzy Rodzice

Serdecznie Zapraszamy wszystkich rodziców na inauguracje nowego roku przedszkolnego 2023/ 2024
          DNIA 06.09.2023r(środa) o godzinie16:00.

W programie:
          Spotkanie z dyrekcją oraz całym gronem pedagogicznym. Następnie z wychowawcami grup w salach, zapoznanie z najważniejszymi informacjami.
          ZAPRASZAMY !!!!

• Uwaga!! Adaptacja !!!

Drodzy Rodzice

Dnia 29.08.2023 r. ( wtorek) na godz. 10.00.

Prosimy o przyniesienie ze sobą obuwia zmiennego dla dzieci i siebie. Jeden rodzic do jednego dziecka.

Poniżej przesyłamy wyprawkę dla 3-latka

• POŻEGNANIE KANGURKÓW

20 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego grupy Kangurków 🎓🎓🎓
          To były wspaniałe 3 lata wspólnych zabaw i zajęć,aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. 👨‍🎓🧑‍🎓
          W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice.
          Dzieci wykazały się umiejętnościami muzycznymi, recytatorskimi, tanecznymi i wokalnymi. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie w życie grupy. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy.
          Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe.
          Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w zerówkach. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.
          Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu ❤️❤️

ul. Juliana Tuwima 2
        77-200 Miastko