• PRZYDATNE PORADY

Porady, które pomogą w codziennym życiu z małym Przedczkolakiem
        • Mały Poradnik Pani Wandy

• Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem Pani Wandy Gajlewicz naszej logopedki, która porusza w nim takie tematy jak:

• pierwsze dni w przedszkolu;
          • rozwój społeczny;
          • rozwój sprawności fizycznej;
          • rozwój mowy;

Serdecznie Zachęcamy smileyplik do artykułu poniżejyes

Maly_Poradnik_Pani_Wandy_Gajlewicz.doc

• Adaptacja w przedszkolu

• Przedstawiamy Państwu mini poradnik "Adaptacja w przedszkolu" ponieważ wiemy, że pierwsze dni w przedszkolu, są tak samo bardzo stresujące dla dzieci jak i dla ich rodziców. Mamy nadzije, że poniższy artykół ułatwi wkroczenie w świat przedszkolnej społeczności oraz rozwieje wszelkie niepewności.

• Jak pomóc dziecku, by radziło sobie z własnymi uczuciami i emocjami.

• Poradnik został napisany przez Panią Wiolete Kalinowską jedną z naszych nauczycielek.

Pozwoli on Państwu bardziej zrozumieć emocje swoich pociech oraz jak pomóc im radzić sobie z nimi.

Sedecznie Zapraszamysmiley link do artykułu poniżejyes

Jak_pomoc_dziecku_by_radzilo_sobie_z_wlasnymi_uczuciami_oraz_emocjami..docx

• Jak wychowywać Dziecko Szczęśliwe

• PRZEDSTAWIAMY PAŃSTWU KILKA ĆIWCZEŃ NA POPRAWĘ PRAWIDŁOWEJ POSTAWY CIAŁA ORAZ JAK PRAWIDŁOWO NASZE POCIECH POWINNY SIEDZIEĆ PRZY STOLIKACH LUB BIURKACH.