• ODWIEDZINY

We wtorek naszych przedszkolaków odwiedziły Panie z Nadleśnictwa w Miastku. Podczas pogadanek w każdej z grup, poruszyły takie tematy jak prawidłowe dokarmianie ptaków zimą, zaprezentowały najczęściej spotykane ptaki w naszych karmnikach. Dzieci z zaciekawieniem słuchały wielu istotnych informacji.

• Chwalimy Się

I MIEJSCE w konkursie plastycznym „Mój przyjaciel miś „ organizowanym przez Szkołę Podstawową w Wałdowie otrzymał Antoni Degis oraz dwa dyplomy za udział dla Tymka Brylowskiego i Patryka Michalskiego

Wyróżnienie w konkursie plastycznym Mój przyjaciel Miś otrzymała Amelia Bartosinska . Pozostałe dzieci otrzymaly dyplomy za udział .

• UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT

INFORMUJEMY, ŻE OD 01.01.2022 ULEGA ZMIANIE STAWKA ZA WYŻYWIENIE I BĘDZIE ONA WYNOSIĆ 7,50zł/na dzień.

Opłata za pobyt nie ulega zmianie.

• Z wizytą u Puchatków - JASEŁKA

Dziś dzieci z grupy Puchatków wystąpiły w przedstawieniu Jasełkowym.👼🎄🌠 Była to świetna okazja do poznania tradycji Bożego Narodzenia. Mali aktorzy chętnie wcielali się w role, z wielkim zaangażowaniem recytowali swoje teksty. Zabawa w teatr to doskonały sposób na rozbudzanie zainteresowań czytelniczych wśród dzieci, co jest jednym z celów Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, który realizowany jest w naszym przedszkolu.📚📖W grupie zapanowała dziś prawdziwie świąteczna atmosfera 👼🎄🎁🌟

• Chwalimy się !!!!!

Laureaci konkursu recytatorskiego Wiersze Jana Brzechwy organizowanego przez Przedszkole Miejskie nr 1 w Miastku. 2 miejsce Kuba Literski ,Wyróżnienie Maria Filipczak i Wiktoria Łukasiewicz. - GRUPA PUCHATKÓW

Laureatka konkursu recytatorskiego pt. " Wiersze Jana Brzechwy" Zosia Mucha zajęła pierwsze miejsce 💪 Gratulujemy - GRUPA PSZCZÓŁEK

• Z wizytą u Sówek

• Podsumowaniwe Akcji Charytatywnej

Dnia 13 grudnia 2021 roku zakończyła się akcja zbiórki przedmiotów i artykułów spożywczych na rzecz Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Miastku. Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom ,którzy otworzyli serce ❤️ i razem z nami tak licznie włączyli się w zbiórkę . Koordynatorami akcji są Joanna Żarska i Justyna Jutrzenka-Trzebiatowska.

• BARDZO WAŻNY GOŚĆ

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. We wszystkich grupach spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki śpiewały Mikołajowi piosen

• Z wizytą u SÓWEK

W ramach podsumowania tygodnia o zdrowiu, dzieci z grupy Sówki przygotowały pyszne i zdrowe kanapki. Przedszkolaki wiedzą, że warzywa mają mnóstwo witamin i trzeba je jeść, aby być zdrowym

• Warsztaty Mydlarskie

Dzieci ze wszystkich grup uczestniczyły dziś w warsztatach mydlarskich i wykonały własnoręczne mydełka. Dzieci podeszły do tego bardzo profesjonalnie i były bardzo skupione na swoje pracy.

• LIST DO   ŚW. MIKOŁAJA
        • LIST DO ŚW. MIKOŁAJA

Grupa Tygryski, korzystając z poczty Mikołajkowej 🎅znajdującej się w holu przedszkola wysłała z radością listy do św.Mikołaja 🎅🎁

• GRATULUJEMY

Dzieci z grupy Tygryski brały udział w konkursie plastycznym "Jesień za oknem" zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr3 w Miastku. Natan Tobolski otrzymał wyróżnienie .

• GRATULUJEMY ORAZ SIĘ CHWALIMY :)

Dzieci z grupy Puchatkow brały udział w konkursie plastycznym,, Jesień za oknem,,🍂🍁 organizowanym przez Szkołę Podstawowa nr 3 w Miastku. Maria Filipczak zajęła 2 miejsce a wyróżnienie otrzymał Natan Macyczko.

• 25 LISTOPADA DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Sówki pierwszy raz w przedszkolu obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dzieci były bardzo zadowolone, że mogły tego dnia przynieść swojego ukochanego misia. Przedszkolaki posmakowały miodu - ulubionego przysmaku Kubusia Puchatka, bawiły się z misiami a na koniec wykonały pracę plastyczną.

Dzień Pluszowego Misia co rok obchodzimy 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Pszczółki również obchodziły to wesołe święto, dzieci przyniosły swoje ulubione maskotki i wspólnie z nimi brały udział w zajęciach.

• DZIEŃ KREDKI

Grupa III „ Kangurki” obchodziła w naszym przedszkolu Dzień Kredki 🖍🖍🖍 Święto to w szczególny sposób wiąże się z dziećmi, bowiem dzięki kredkom mogą one wyrażać swoje przeżycia, uczucia, myśli, uczą się twórczego myślenia oraz rozwijają wyobraźnię. Przedszkolaki chętnie wykonywały zadania, a tym sam

• Dziękujemy !!!

Nasz przedszkolny plac zabaw wzbogacił się ostatnio o kolejne urządzenia zabawowe - samochodzik 🚗 i węża 🐍 do ćwiczeń równowagi, które zasponsorowała Rada Rodziców. Radość dzieci ogromna😁 Bardzo dziękujemy! 👏

• Z wizytą u Tygrysków

Dzieci z grupy Tygryski zrobiły zdrowe, kolorowe kanapki . W ramach tematu tygodniowego "Dbamy o zdrowie " uczyły się zdrowego odżywiania🍅🌶🥒. Kanapki w wykonaniu dzieci były smaczne i zdrowe.