• Barwne FERIE W NASZYM PRZEDSZOLU

• Ferie zimowe w naszym przedszkolu są pełne atrakcji.
            Dzieci brały udział w zajęciach sportowych, sensorycznych, plastycznych, usprawniających motorykę małą.
            Głównym celem tych wszystkich zajęć była dobra zabawa, dzięki której na twarzach każdego przedszkolaka widać było uśmiech.
            Zajęcia sensoplastyki –  to rodzaj zajęć wpływających na stymulację zmysłów: wzroku, słuchu, dotyku, węchu i smaku poprzez wykorzystanie bezpiecznych produktów spożywczych. W trakcie zajęć dzieci doświadczają ciekawych zjawisk łączenia produktów różnej faktury, mieszają je, przelewają, przesypują, przy czym są kreatywne. Jest to twórcza zabawa, która wpływa na optymalny rozwój całego organizmu. Dzieci miały okazje doskonalić technikę wycinania wyklejania i malowania. Odbyły się także zajęcia ruchowe pod hasłem ruch to zdrowie - czyli ze sportem za pan brat.  Natomiast w grupie młodszych dzieci, również odbywały się ciekawe zabawy tj.: Dzień  taneczny, Dzień Kubusia Puchatka, Dzień Popcornu, Teatrzyk w wykonaniu p. Wandy Gajlewicz oraz  Zabawy z chustą.

Fotorelacja poniżej :)

• Chwalimy się

• Przedstawiamy Państwu wyniki naszych podopiecznych  w konkursie plastycznym pt.:"Zima oczami dziecka" organizowana przez Szkołę Podstawową w Dretyniu.

Listę laureatów przedstawimy poniżej:

Grupa V "Kangurki"

Wyróżnienie: Aleksandra Kotkiewicz i Paula Bielawa

Za udział: Michał Dominik, Julia Grzybowska, Michał Sawicki, Stanisław Skowron, Antoni Stasiak.

Grupa IV "Króliczki"

Wyróżnienie: Szymon Kafliński

Dyplomy za udział: Zosia Nita, Alan Gwizdala, Bartek Opis, Szymon Masznicz, Zuzanna Zator

• Jasełka Pszczółek

• 11 stycznia w grupie "Pszczółek" odbyło się przedstawienie jasełkowe. Dzieci były pięknie przebrane i pełne energii, aby zaprezentować swoje umiejętności aktorskie. Występ udał się wyśmienicie.