• WSPANIALI GOŚCIE

• Dzisiaj naszych starszaków odwiedzili wspaniali goście - Członkowie Miasteckiego Klubu Karate Kyokushin Hizo Hakai .

Zaprezentowali oni swoje umiejętności oraz filozofię sztuk walki.

Bardzo dziękujemy za odwiedziny.

Zapisy dla dzieci 5-6 letnich ruszają już niebawem.

• DZIEŃ JABŁKA

• TYGRYSKI - Dzieci z grupy Tygryski obchodziły dziś "Dzień Jabłka".Celem było zachęcanie dzieci do spożywania jabłek i ich przetworów jako źródło witamin. Nastepnie dzieci usprawniały aparat mowy ćwicząc z logopedką; Panią Asią ,na koniec wykonały pracę plastyczną Czerwone jabłuszko🍎

PUCHATKI - Celem uczczenia Dnia Jabłka jest przypomnienie przedszkolakom, że to bardzo zdrowy owoc, ale przede wszystkim okazja do dobrej zabawy.Dlatego dzisiaj rozmawialiśmy o wartościach odżywczych jabłek i czy warto zajadać owoce. Puchatki zabawiały się dzisiaj w kucharzy i przygotowały jabłka do szarlotki.Na deser był pyszny jabłecznik który dzieciom bardzo smakował.

KRÓLICZKI - „Małe, czerwone jabłuszko tańczy dziś pod drzewem z gruszką…” – od tańca przy tej wesołej piosence Kangurki rozpoczęły świętowanie „Dnia czerwonego jabłuszka”. 🍎🍎🍎

28 września to Światowy Dzień Jabłka. 🍎🍏🍎

Nie bez powodu ten smaczny owoc ma swoje święto- jabłko to doskonałe źródło witamin i minerałów. Na koniec dzieci wraz z pomocą pań wykonały pyszny i zdrowy sok 🧃🧃

• Z WIZYTĄ U KRÓLICZKÓW

• Maluszki z grupy Kroliczków  każdego dnia poznają różne piosenki, tańce i zabawy. W tym tygodniu gości u nas tematyka owoców, a przy tej okazji nauczyły się i świetnie się bawiły przy piosence "Małe czerwone jabłuszko ". Wspaniale radzą sobie z rozpoznawaniem jabłka i gruszki.

• Odwiedziny Pani Jesieni

• W dniu dzisiejszym Grupę Tygrysków odwiedziła Pani Jesień, która podarowała dzieciom kosz z darami. Grupa wspólnie przygotowała kącik w sali, zapoznając się ze zmianami, jakie przyniosła nam nowa pora roku. Na koniec wykonaliśmy pracę plastyczną „Kolorowe drzewo”.W dniu dzisiejszym Grupę Tygrysków odwiedziła Pani Jesień, która podarowała dzieciom kosz z darami. Grupa wspólnie przygotowała kącik w sali, zapoznając się ze zmianami, jakie przyniosła nam nowa pora roku. Na koniec wykonaliśmy pracę plastyczną „Kolorowe drzewo”.

Grupę "Sówek" , również odwiedziła Piękna Pani Jesień przynosząc dary do przedszkolnej sali dzieci

• Wizyta Pana Policjanta

• Dzisiejszego dnia odwiedził nasze przedszkole Pan Policjant . Dzieci miały okazję wejść do radiowozu, utrwalić umiejętności prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Bardzo Dziękujemy za bardzo wesołą wizytę.

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

• Dzień przedszkolaka  to bardzo ważny dzień dla naszej społeczności. Pobyt w przedszkolu odgrywa znaczącą role w życiu małego człowieka. To przedszkole kształtuje jego dojrzałość emocjonalną, umiejętność funkcjonowania w grupie społecznej, oraz kształtuje samodzielność. Dziecko      w pierwszych latach rozwija sie intensywnie, a przedszkole jest świetnym miejscem by kształcić możliwości fizyczne, intelektualne i społeczne.

• PIERWSZE WYJŚCIA MALUSZKÓW

• Maluchy z grupy Kangurków wiedzą jak ważne jest korzystanie z zabaw na świeżym powietrzu. Poznali zasady korzystania z urządzeń i zasad bezpieczeństwa. Radość była wielka kiedy mogli pobawić się na upragnionym placu zabaw

Maluchy z grupy Króliczków wiedzą jak ważne jest korzystanie z zabaw na świeżym powietrzu.

Poznali zasady korzystania z urządzeń i zasad bezpieczeństwa. Radość z korzystania jest wielka, a pogoda dopisuje.

• Zajęcia Sportowe z "Drużyną Kangura"

• Szanowni Rodzice,

W dniu 8-go września w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia pokazowe „Drużyny Kangura”.

W roku przedszkolnym 2023/2024 zapisy na zajęcia „Drużyny Kangura” odbywają się tylko online.

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Programie Zajęć Drużyny Kangura od PRZEDSZKOLIADA.PL.

Zapisy odbywają się na www.przedszkoliada.pl/zapisy. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Uczestnictwo w programie zajęć Drużyny Kangura wynosi 60 zł/miesięcznie, płatne z góry, do 10-go dnia miesiąca.

Zajęcia Drużyny Kangura będą  odbywały się w każdy wtorek , b.r. o godz. 14:30

Wszelkie informacje otrzymają Państwo drogą mejlową, po zapisaniu dziecka.

Zapraszamy w Aktywną Podróż po Powerkuli z Kangurem i jego Zwierzo-Przyjaciółmi.

HURA! HURA! DRUŻYNA KANGURA!

Z pozdrowieniami,
            Mateusz Jakimowicz