• Wycieczka Sówek i Pszczółek

• Z życia przedszkola … We wtorek 19.12.2023 r. dzieci z grupy „ Sówki” i „ Pszczółki” wybrały się w magiczną podróż do Doliny Świętego Mikołaja w Rodzinnym Parku Owadogigant w Lubnicy Na dzieci czekała moc atrakcji, konkursów, pląsów, warsztaty plastyczno-techniczne i niezapomniane spotkanie z Mikołajem Przedszkolaki otrzymały upominki w postaci kubka pełnego słodkości.

• DZIĘKUJEMY

• Świąteczna zbiórka na Zakład Opiekuńczo Leczniczy w Miastku dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą akcję. Zebrane produkty wraz z życzeniami, zostały przekazane pensjonariuszom 🎁

• Wizyta Pani Leśnik

• Wizyta Pani Leśnik Dagmary Czapiewskiej-Żółtowłos, która wytłumaczyła przedszkolakom jak w bezpieczny sposób dokarmiać ptaki zimą. Opowiedziała również o gatunkach najpopularniejszych drzew, które można spotkać podczas spacerów leśnymi dróżkami.

• JASEŁKA U SÓWEK

• Aby podkreślić wyjątkowy charakter świat Bożego Narodzenia, dzieci z grupy "Sówki" zaprezentowały dla swoich najbliższych Jasełka. Przedszkolaki świetnie wcieliły się w swoje role. Młodzi aktorzy spisali się na medal. Występ Sówek wprawił wszystkich w wyjątkowy świąteczny nastrój ....🌲🌲🌲

• JASEŁKA  U PSZCZÓŁEK
          • JASEŁKA U PSZCZÓŁEK

•

W czwartkowe (14.12.) popołudnie w grupie Pszczółek miała miejsce wyjątkowa uroczystość, czyli Jasełka. Dzieci zaprezentowały piękny taniec aniołów, zaśpiewały kolędy oraz umiejętności aktorskie.

• Z WIZYTĄ U PUCHATKÓW

• W grupie Puchatki odbyły się warsztaty świąteczne.
            Rodzice z dziećmi wykonywali stroiki Bożonarodzeniowe na kiermasz świąteczny.Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze i było okazją do wspólnej wymiany doświadczeń w przygotowaniu ozdób .

• WYNIKI KONKURSU

• Nasi Podopieczni świętnie radzą sobie w konkursach Plastycznych, wielkie Gratulacjie dla wygranych oraz ich rodziców.

• Mikołajki w naszym Przedszkolu

• Święty Mikołaju – bardzo się cieszymy,

Od dawna czekamy na Twe odwiedziny…

W tym roku z okazji Mikołajek nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Do każdej grupy przyszedł z wielkim workiem pełnym prezentów.

Przedszkolaki także przygotowały dla naszego gościa niespodziankę. Zaśpiewały świąteczne piosenki oraz powiedziały wierszyki. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!

Upominki dla dzieci ufundowane były z pieniążków z Rady Rodziców.