• Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy na adaptację dla dzieci rozpoczynających edukację i zabawę z naszym przedszkolem.

Dnia 30.08.2024 r. ( PIĄTEK) na godz. 09:00
    • Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 3 im.Przyjaciół Stumilowego Lasu w Miastku informuje, że na podstawie Uchwały nr III/ 23/ 2024 z dnia 20 czerwca 2024r.
    • Przedstawiamy Państwu mini poradnik "Adaptacja w przedszkolu" ponieważ wiemy, że pierwsze dni w przedszkolu, są tak samo bardzo stresujące dla dzieci jak i dla ich rodziców. Mamy nadzije, że poniższy artykół ułatwi wkroczenie w świat przedszkolnej społeczności oraz rozwieje wszelkie niepewności.

• DZIĘKUJEMY

Świąteczna zbiórka na Zakład Opiekuńczo Leczniczy w Miastku dobiegła końca. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą akcję. Zebrane produkty wraz z życzeniami, zostały przekazane pensjonariuszom 🎁

• Wizyta Pani Leśnik

Wizyta Pani Leśnik Dagmary Czapiewskiej-Żółtowłos, która wytłumaczyła przedszkolakom jak w bezpieczny sposób dokarmiać ptaki zimą. Opowiedziała również o gatunkach najpopularniejszych drzew, które można spotkać podczas spacerów leśnymi dróżkami.

• JASEŁKA U SÓWEK

Aby podkreślić wyjątkowy charakter świat Bożego Narodzenia, dzieci z grupy "Sówki" zaprezentowały dla swoich najbliższych Jasełka. Przedszkolaki świetnie wcieliły się w swoje role. Młodzi aktorzy spisali się na medal. Występ Sówek wprawił wszystkich w wyjątkowy świąteczny nastrój ....🌲🌲🌲

• INFORMACJA OD RADY RODZICÓW

W imieniu Rady Rodziców Przedszkola Miejskiego nr 3, mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, iż od nowego roku , będą mogli Państwo opłacać składki na komitet za pomocą przelewu. Poniżej po kliknięciu link zostaną Państwo przekierowani do szczegółowych informacji.

• JASEŁKA  U PSZCZÓŁEK
        • JASEŁKA U PSZCZÓŁEK

W czwartkowe (14.12.) popołudnie w grupie Pszczółek miała miejsce wyjątkowa uroczystość, czyli Jasełka. Dzieci zaprezentowały piękny taniec aniołów, zaśpiewały kolędy oraz umiejętności aktorskie.

• Z WIZYTĄ U PUCHATKÓW

W grupie Puchatki odbyły się warsztaty świąteczne.
          Rodzice z dziećmi wykonywali stroiki Bożonarodzeniowe na kiermasz świąteczny.Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze i było okazją do wspólnej wymiany doświadczeń w przygotowaniu ozdób .

• WYNIKI KONKURSU

Nasi Podopieczni świętnie radzą sobie w konkursach Plastycznych, wielkie Gratulacjie dla wygranych oraz ich rodziców.

ul. Juliana Tuwima 2
        77-200 Miastko