• POŻEGNANIE KANGURKÓW

• 20 czerwca  odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego grupy Kangurków 🎓🎓🎓
            To były wspaniałe 3 lata wspólnych zabaw i zajęć,aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. 👨‍🎓🧑‍🎓
            W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice.
            Dzieci wykazały się  umiejętnościami muzycznymi,  recytatorskimi, tanecznymi i wokalnymi. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki i udzielali się bezinteresownie w życie grupy. Rodzice w podziękowaniu otrzymali dyplomy.
            Po występach wszystkie dzieci otrzymały  dyplomy oraz nagrody książkowe.
            Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w zerówkach. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.
            Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu ❤️❤️

• POŻEGNAINIE KRÓLICZKÓW

• 21 czerwca  odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość zakończenia roku przedszkolnego Kroliczków. 3 lata wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku i żywiołach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.
            W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli też rodzice.
            Po występach wszystkie dzieci otrzymały  dyplomy oraz nagrody książkowe.
            Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)

• WYCIECZKA SÓWEK I PSZCZÓŁEK

• Dzieci z grupy "Pszczółki" i "Sówki" 14.06  brały udział w wycieczce do Niezabyszewa, do "Zagrody Cud Miód". Po przyjeździe, przywitała nas właścicielka i oprowadziła po zagrodzie. Karmiliśmy króliki, oglądaliśmy gołębie i kury. Następnie dzieci mogły pobawić się na ogromnym placu zabaw. Kolejnym etapem  wycieczki były warsztaty pszczelarskie, dzięki którym dzieci dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy na temat życia pszczół, smakowały miód, obejrzały film o pszczołach. Na zakończenie warsztatów, każdy zrobił świeczkę z wosku pszczelego, którą mógł ze sobą zabrać do domu. Właściciel Zagrody przygotował dla nas ognisko, na którym przygotował pyszne kiełbaski. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

• CO SŁYCHAĆ U PUCHATKÓW?

• Korzystając z wizyty pana kominiarza Puchatki dowiedziały się ciekawostek na temat jego pracy  a także czemu ma czarne ubranie..Obejrzały również przyrząd który miał pan kominiarz.

Na zajęciach Puchatki malowały farbami na folii dzięki czemu stymulowały zmysł wzroku i dotyku.Taka forma działań plastycznych pozwala w pełni rozwijać potencjał małego artysty.

• SPRINTEM DO MARATONU

• Nasze przedszkole kolejny raz włączyło się w ogólnopolską akcję Sprintem Do Maratonu. Akcja ma na celu propagowanie aktywności fizycznej, dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci świetne się bawiły i spedziły czas. dziękujemy wszystkim sponsorom i darczyńcom dzięki którym mogliśmy zorganizować naszą flagową imprezę.

Poniżej zapraszamy na fotorelacje oraz artykułu Pana Andrzeja Gruby