• UWAGA WAŻNY KOMUNIKAT

• DRODZY RODZICE

INFORMUJEMY - 5 WRZEŚNIA O GODZINIE 16 ODBĘDZIE SIĘ SPOTKANIE DLA WSZYSTKICH RODZICÓW NASZYCH PODOPIECZNYCH.

Podczas pierwszej części zebrania spotkają się Państwo z Dyrekcją przedszkola i zostanie przedstawione całe nasze grono pedagogiczne, kolejną częścią zebrania będą indywidualne spotkania z wychowawcami w poszczególnych grupach.

Serdecznie Zapraszamy

• WITAMY PO WAKACJACH

• Drodzy Rodzice …

Kilka ważnych informacji w związku z 1 września

- przyprowadzamy i odbieramy dzieci o zadeklarowanych godzinach,

- przynosimy wszystkie podpisane rzeczy według wyprawki ( ręczniki,kocyki, kapcie, ubrania na zmianę, pościel, itp.)

- w szatni szukamy półek podpisanych imionami dzieci oraz oznaczeniami poszczególnych grup,

- przypominamy także, że w przedszkolu nie ma typowego rozpoczęcia roku szkolnego jak w szkołach, my pracujemy normalnie.

Do zobaczenia wkrótce